Run@Rate

Metoda Run@Rate

RUN @ RATE jest  prostym narzędziem / metodą weryfikacji procesów produkcyjnych przed rozpoczęciem produkcji seryjnej dla klienta. Jest również często stosowana / wymagana szczególnie w branży motoryzacyjnej w przypadkach dopuszczenia procesów do produkcji – po przestojach, remontach, zmianach layout’u. Metoda ta pozwala zweryfikować czy dany proces jest w stanie spełnić założenia wydajnościowe przy zachowaniu odpowiedniego poziomu jakości produkcji.

 

weryfikacja procesów produkcyjnych

RUN @ RATE


Doświadczenie i Kompetencje

Nasi eksperci przez większość swojej kariery tworzyli , obsługiwali i zarządzali strukturami Działów związanych z Analizą Czasu Pracy i Zarządzaniem Wydajnością. Jesteśmy otwarci i gotowi na współpracę dt. obsługi klientów z zakresu wdrożenia metod oraz weryfikacji R@R. Współpracujemy z podmiotami zarówno ze strony klienta ( zlecenie weryfikacji R@R u dostawcy ) jak i przygotowanie dostawcy do R@R przeprowadzanego przez klienta.

ODBIORCA


Rejestracja R@R – Phase 0 – wg VDA 6.3 (zgodnie z wymaganiami i na dokumentacji klienta

  Dokonanie pomiarów metodą chronometrażu

Rejestracja Capacity Verification – Phase 3 – wg VDA 6.3 (uwzględnia dostępność linii dla produkowanych wyrobów)

  Dokonanie pomiarów metodą chronometraż

Wprowadzenie zarejestrowanych danych do systemu klienta

Rekomendacje w zakresie zarejestrowanej wydajności procesu (jego poprawy)

DOSTAWCA


Przeprowadzenie i rejestracja R@R – Phase 0  – wg VDA 6.3

  Dokonanie pomiarów metodą chronometrażu

Rejestracja Capacity Verification – Phase 3 – wg VDA 6.3 (uwzględnia dostępność linii dla produkowanych wyrobów)

  Dokonanie pomiarów metodą chronometrażu

 

Rekomendacje w zakresie zarejestrowanych wydajności procesu ( jego poprawy ) w oparciu o Takt Time klienta końcowego oraz Cadence Line pracy linii u Dostawcy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaufaj Ekspertom

Pracownicy, eksperci, konsultanci DB77 Lean posiadają kilkunastoletnie doświadczenie w  obsłudze podmiotów w zakresie prezentowanej oferty. Nasi pracownicy budowali swoje wieloletnie kompetencje pracując w działach bezpośrednio odpowiedzialnych za realizację powyższych usług. Obsługiwaliśmy takich klientów jak VW, AUDI, Porsche, BMW, JLR, FIAT, DAF, Valeo, Volvo, Mahle. Wymagania, narzędzia i systemy logistyczno-planistyczne powyższych klientów są nam dobrze znane. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów końcowych jak i dostawców.