Jestem absolwentem Politechniki Śląskiej. Dysponuję ponad sześcioletnim doświadczeniem pracy w branży motoryzacyjnej głównie w zakresie zarządzani projektami. Świadczyłem swoje usługi dla dostawcy Tier 1 operującego na czterech kontynentach. W trakcie swojej ścieżki zawodowej brałem bezpośredni udział w projektach m.in. związanych z relokacją zakładów produkcyjnych w Europie i Ameryce Południowej z branży motoryzacyjnej oraz w transakcjach typu M&A. Posiadam również doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientami OEM, które zdobywałem na stanowisku Kierownika do Spraw Kluczowych Klientów.

W życiu zawodowym i osobistym stawiam na nieustanny rozwój oraz zdobywanie nowych umiejętności. Nie boję się wyzwań, a każde z nich traktuję jako kolejne źródło wiedzy i doświadczenia. Cenię sobie także dobre relacje ze współpracownikami, które są dla mnie kluczem do osiągnięcia wspólnego celu.

Moje życie prywatne wypełnia rodzina i sport. Jestem zapalonym kolarzem i często biorę udział w zawodach MTB oraz XC. Lubię także podróże, a zwłaszcza takie, które dają możliwość odkrywania, poznawania i smakowania nowego kawałka świata.