Kim jesteśmy

digital-marketing-1725340_1280

Optymalizacja procesów produkcyjnych

Jesteśmy ekspertami w zakresie optymalizacji procesów produkcyjnych w oparciu o nasz autorski system EXELEAN. Posiadamy bogate doświadczenie praktyczne poparte kilkunastoletnim doświadczeniem naszych konsultantów, którzy budowali swoje kompetencje w zakładach branży automotive.

agreement-3408113_1280

Szkolenia Lean Manufacturing

Prowadzimy autorskie szkolenia z zakresu najpopularniejszych narzędzi Lean Manufacturing jak również Normowania Czasu Pracy. Nasze szkolenia budowane są na bazie naszych doświadczeń zawodowych w pracy dla przemysłu motoryzacyjnego. Nasi eksperci posiadają kilkunastoletnie doświadczenie w kierowaniu Departamentami związanych z Analizami i Metodami Pracy w przedsiębiorstwie.

Nasz cel

Kształtowanie Wewnętrznych Liderów

Naszym celem we współpracy z klientem jest budowa kultury Leanowej. Kładziemy bardzo duży nacisk na budowanie kompetencji zespołów po stronie klienta, dlatego pomagamy w kształtowaniu struktur wewnętrznych, których zadaniem będzie szerzenie kultury lean wewnątrz organizacji. Wspieramy klienta w budowaniu systemów produkcyjnych w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie.